متن تست

متن تست متن تست

اسنپ آن اسمایل چیست ؟

اسنپ آن اسمایل مانند یک لنز رنگی چشم که به صورت موقتی استفاده میشود تا رنگ چشم را تغییر دهد، میتواند شکل و رنگ و ظاهر دندانهای شما را تغییر دهد.یک پلاک نازک که باتوجه به فرم و شکل دندانهای شما ساخته میشود.این پلاک متحرک را میتوان مانند دندان مصنوعی دانست اما شاید واژه دندان مصنوعی واژه درستی برای این پلاک نباشد.زیرا این پلاک صرفا برای زیبایی دندانهایتان کاربرد دارد نه جایگزین برای دندانهای افتاده!

روش انجام اسنپ آن اسمایل

در این روش مراجعه کننده می بایست در یک جلسه نیم ساعته الی ۴۵ دقیقه برای انجام قالب گیری دندان به مطب دندانپزشکی مراجعه نمایید. در اسنپ آن اسمایل به هیچ وجه نیازی به تراش دندان و کار خاص دیگر نمیباشد.بعد از قالب گیری از دندانهای فرد،قالب گرفته شده برای لابراتوآر خارج از کشور ارسال میگردد و حدودا ده روز زمان میبرد تا پلاک اسنپ آن اسمایل قابل استفاده باشد.در جلسه دوم آموزش استفاده از قالب و نگهداری آن به مراجعه کننده ارائه میشود

اسنپ آن اسمایل چه کاربردی دارد ؟

ممکن است فردی یک یا چند دندان نداشته باشد،به علت کشیدن دندان و یا هر علتی دیگر،این ابزار به این شخص کمک میکندبا توجه به هزینه بالای هر ایمپلنت اسنپ آن اسمایل درمان به صرفه ای باشد.

از بین بردن فاصله دندانها، در بسیاری از افراد وجود فاصله زیاد بین دندانهای جلو باعث میشود تا از لبخند زدن محروم شوند.این ابزار میتواند به این افراد کمک کند تا از هزینه کزدن زیاد برای انجام درمان های نظیر ارتودنسی ،لمینت و کامپوزیت راحت سازد.

تغییر رنگ دندانها،هر چقدر هم که دندانهای فرد صاف ویکدست و بدون پوسیدگی باشد، رنگ زرد دندان نمی تواند تاثیر زیادی برای جذابیت شخص بگذارد،اسنپ آن اسمایل با هزینه تقریبا نصف کامپوزیت میتواند رنگ سفید به افرادی که خواستار دندانهای سفید و مرتب هستن را هدیه بدهد.

عمر اسنپ آن اسمایل چقدر است ؟      

عمر استفاده این پلاک کاملا بستگی به شخص استفاده کننده دارد، ممکن است شخصی در روز اول استفاده بدلیل درست استفاده نکردن این پلاک آن را بشکند و در مقابل شخصی تا ده سال و حتی بیشتر به راحتی از آن استفاده نماید.

اسنپ آن اسمایل در نیم ساعت داخل مطب قالب گیری میشود.حدودا ده روز نیاز به اماده سازی دارد.جنس اسنپ آن اسمایل پلیمر غیرسمی ترکیبی از زیرکنیا میباشدمنعی برای خوردن و آشامیدن وجود ندارد.موقع خواب نباید مورد استفاده قرار گیرد.

مزایا اسنپ آن اسمایل

پایین بودن تعرفه

جلوگیری از آسیب زدن به دندانهای اصلی

درمان نسبتا سریع در مقابل درمانهای ایمپلنت و ارتودنسی

بدون محدودیت در خوردن و آشامیدن

جلوگیری از آسیب دیدن دندان در افرادی که عادت به دندان قروچه دارند.

معایب اسنپ آن اسمایل

عدم استفاده در خواب

شکستن پلاک در صورت استفاده نادرست و موقتی بودن درمان

اسنپ آن اسمایل

درمان زیبایی اسنپ آن اسمایل snap on smile

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 3,36 out of 5)
Loading...
فهرست